1174273
VINDMÄTARE, mässing, James Brown, Glasgow, Skottland, sent 1800-tal.
VindmÄtare, mässing, james brown, glasgow, skottland, sent 1800 tal

Vindmätare i mässing märkt James Brown Glasgow Air-Meter No 444. Höjd 8,5 cm. I original etui.

Slitage. Torrsprickor på etui.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
8 200
767
848
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
15 sep 20:43
8 200 SEK
9
15 sep 20:43
8 000 SEK
15 sep 20:43
8 000 SEK
9
15 sep 20:43
7 300 SEK
15 sep 20:43
7 100 SEK