1174350
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad 1869.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk, signerad och daterad 1869.

Ångfregatten Vanadis. 45 x 68 cm.

Märken efter spännramen.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK