Madeleine Pyk – en samling F769

TIFFANY & Co., tändare, silver 925/1000, stämplad i London 1970.

I form av Tiffany-byggnaden i New York. Detaljer i guld. Ej funktionstestad. Mått 7 x 4,5 cm, vikt 90 gram.

Slitage.

Utropspris
6 000 SEK