1183763
Ewa-Marie Rundquist
(Född 1958)
Ewa-marie rundquist, fotografi, archival pigment print. signerad numrerad 1/15 på etikett a tergo.

EWA-MARIE RUNDQUIST, fotografi, archival pigment print. Signerad numrerad 1/15 på etikett a tergo.

"Vallmo". 100 x 74 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - D1
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
28 000
2 589
2 851
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (58 bud)
24
13 okt 21:59
28 000 SEK
22
13 okt 21:59
27 000 SEK
24
13 okt 21:57
26 000 SEK
22
13 okt 21:57
25 000 SEK
24
13 okt 21:54
24 000 SEK