1183774
Bengt Wanselius
(Född 1944)
Bengt wanselius, fotografi, analog c-print. signerad och daterad 1995 på bakstycke.

BENGT WANSELIUS, fotografi, analog c-print. Signerad och daterad 1995 på bakstycke.

"Fröken Julie". Föreställer Lena Olin och Peter Stormare i Ingmar Bergmans uppsättning på Dramaten 1991. Bildyta 33 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827

Slutpris
12 500
1 173
1 296
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
13 okt 21:19
12 500 SEK
13 okt 20:41
12 000 SEK
13 okt 20:41
11 500 SEK
6 okt 17:06
11 000 SEK
3 okt 9:36
10 500 SEK