GAE AULENTI, soffbord, "Tavolo con ruote", Fontana arte, Italien.

Kvadratisk glasskiva på svart gummihjul. Etsad märkning. Ca 99x99, höjd ca 26 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Utropspris
3 000 SEK