1183900

Georges Spiro

(Frankrike, 1909-1994)
Georges spiro, olja på pannå, signerad spiro och otydligt daterad 5?.

GEORGES SPIRO, olja på pannå, signerad Spiro och otydligt daterad 5?.

Surrealistiskt landskap. 38 x 46 cm.

Ytsmuts.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
8 000 SEK