1186049

Georges Spiro

(Frankrike, 1909-1994)
Georges spiro, olja på pannå, signerad.

GEORGES SPIRO, olja på pannå, signerad.

Surrelistisk komposition med exotiska fåglar och päron. 33 x 41 cm.

Smärre färgbortfall.

Utropspris
6 000 SEK