Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1202047
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampa tn 51, 1900-talets andra hälft.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa TN 51, 1900-talets andra hälft

Lackerad plåt. Höjd ca 48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
4 000 SEK