LJUSSTAKAR, ett par, silver, 1800-tal.

Barockmodell. Balusterformade skaft på kvadratisk fot. Höjd 10 cm. Vikt ca 265 g.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar vid fästen.

Utropspris
2 500 SEK