VAPENSKÖLD, ek, 1700-tal.

VAPENSKÖLD, ek, 1700-tal.

Skuren dekor av hjälm, lejon och bladverk. 60 x 74 cm.

Maskstungen. Lagning. Avslag.

Utropspris
12 000 SEK