BÖCKER, 9 st, skinnband, 1700-tal.

Bl a The Ancient History, 1778. Nouveau Dictionnaire Historique, 1772. Poetique Francoise,1749.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skador.

Utropspris
2 500 SEK