Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1202894
VINPROVARE, glas, 1800-/1900-tal.
Vinprovare, glas, 1800-/1900-tal.

Längd 30 cm.

Slitage. Metallhänkel anlupen.

Utropspris
1 500 SEK