Eemil Halonen

(Finland, 1875-1950)
Eemil Halonen
(Finland, 1875-1950)

EMIL HALONEN, relief, brons, signerad och daterad -42.

"Frihet och Självständighet", 49x14.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
350
3 966
365
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (20 bud)
6 jan 2020 0:35
350 EUR
2 jan 2020 8:07
330 EUR
2 jan 2020 8:06
310 EUR
2 jan 2020 8:06
310 EUR
1 jan 2020 23:57
290 EUR
1 jan 2020 14:36
270 EUR
1 jan 2020 14:36
250 EUR
1 jan 2020 14:36
240 EUR
31 dec 2019 10:27
220 EUR
31 dec 2019 10:26
200 EUR
31 dec 2019 10:26
200 EUR
31 dec 2019 10:26
180 EUR
31 dec 2019 10:26
170 EUR
31 dec 2019 10:26
160 EUR
31 dec 2019 10:26
150 EUR
31 dec 2019 10:26
140 EUR
31 dec 2019 10:26
130 EUR
31 dec 2019 10:25
120 EUR
31 dec 2019 10:25
110 EUR
29 dec 2019 12:54
100 EUR