Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.

Målad byrå med fem lådor. Nyckelskyltar och draghandtag av mässing. Bredd 115, djup 43, höjd 105 cm.

Senare målning. Slitage. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
5 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13