JOSEF FRANK, bordslampor, två stycken. Enligt uppgift, Svenskt tenn, 1900-tal.

Medföjande lampskärmar. Höjd utan skärm 37 resp 41,5 cm. Varav den större märkt Svenskt tenn, 2552.

Slitage. Elfunktion ej testad. Skärmar med ytsmuts.

Utropspris
3 000 SEK