1236002
Ingegerd Silow
(Sverige, 1916-2005)
Matta. rölakan, signerad is (ingegerd silow), ca 286 x 193 cm.

MATTA. rölakan, signerad IS (Ingegerd Silow), ca 286 x 193 cm

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Utropspris
3 000 SEK