1236442
KANNOR, 2 st, rokokostil, omkring år 1900.
Kannor, 2 st, rokokostil, omkring år 1900.

Kannor med vriden dekor. Höjd 20-24 cm.

Bucklor. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK