SERVIS, 68 delar, porslin. VILLEROY & BOCH, 1900-tal.

Bestående av; 12 mattallrikar, diameter 26,5 cm. 12 sopptallrikar, diameter 23 cm. 12 förrättstallrikar, diameter 21 cm. 12 brödtallrikar, diameter 17 cm. 12 frukost skålar, diameter 14,5 cm. Två ovala serveringsfat, längd 28-34 cm. Två runda serveringsskålar, diameter 21-25 cm. Två såsskålar, två saltkar.

Obet bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK