1240793
TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets andra hälft
TrÄdgÅrdsbord 1900-talets andra hälft.

Rotting och bambu, skiva av råglas, längd 140, bredd 87, höjd 74 cm

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Smärre slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK