1243217
PALLAR, 4 st, 1900-tal
Pallar, 4 st, 1900-tal.
Pallar, 4 st, 1900-tal.
Pallar, 4 st, 1900-tal.
Pallar, 4 st, 1900-tal.

Trä. Olika storlekar. Bland annat 33 x 16, höjd 30 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor.

Utropspris
1 500 SEK