Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BYRÅ, 1900-talets första hälft

Målad byrå med tre låder. Skiva av vit marmor. Längd 98, djup 50, höjd 85 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Nagg. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13