1244605
BÄNK, 1900-talets första hälft.
BÄnk, 1900-talets första hälft.

Furu, sex ben. Längd 350, bredd 42, höjd 57 cm.

Slitage. Skador. Fläckar. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
4 050
387
435
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
4 jul 17:42
4 050 SEK
4 jul 17:42
3 850 SEK
9
4 jul 17:42
3 650 SEK
4 jul 17:42
3 450 SEK
4 jul 17:41
3 400 SEK