1244640
SOFFBORD, 2 st, den andra Oy Paul Boman Ab 1950-tal.
Soffbord, 2 st, den andra oy paul boman ab 1950-tal.

Mahongy faner.
Mått 120x55 cm. Höjd 61 cm.
Mått 55x55 cm. Höjd 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Solblekt.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H31
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
45
471
51
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (4 bud)
2 jul 18:54
45 EUR
2 jul 18:53
40 EUR
2 jul 18:53
35 EUR
1 jul 19:43
30 EUR