1245349
Alf Svensson
(Sverige)
Alf svensson, soffbord, 1900-talets mitt.

ALF SVENSSON, soffbord, 1900-talets mitt.

Skiva av glas. Benställning av teak. Längd 138, bredd 69, höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
5 700
544
612
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
3 jul 18:34
5 700 SEK
3 jul 18:31
5 500 SEK
3 jul 18:31
5 436 SEK
3 jul 18:31
5 200 SEK
3 jul 18:28
5 036 SEK