Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

KARMSTOLAR och BORD, rotting, 1900-talets mitt.

Böjträ, bord med glasskiva, tidningshylla nertill. Bordets längd 86, bredd 50, höjd 50 cm. Sitthöjd ca 38 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13