Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

SOLUR, 1900-talets först hälft.

Grönmålad. Monterad på sten. Höjd inkl. sten 80 cm. Diameter 44 cm.

Ställvis färgbortfall. Slitage. smärre rostangrepp.

Utropspris
3 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13