1246688
TRÄDGÅRDSURNA, keramik. 1900-tal.
TrÄdgÅrdsurna, keramik. 1900-tal.

Blåglaserad. Diameter 76 cm. Höjd 77 cm.

Slitage, bränningssprickor.

Utropspris
3 000 SEK