1247720
SOFFA, KARMSTOLAR ett par och BORD, rotting med plymåer, 1900-talets senare del
Soffa, karmstolar ett par och bord, rotting med plymåer, 1900-talets senare del.

Soffa längd 160, sitthöjd 44, höjd 77; fåtölj bredd 60; bord med glasskiva, tidningshylla nertill höjd 55, 120 x 68 cm

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
4 000 SEK