Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1202629
Gucci
(Född 1921)
Gucci, väska, "bamboo leather satchel".

GUCCI, väska, "Bamboo Leather Satchel".

Svart läder med svärtat handtag av bambu. Beslag av mässing. Invändigt med pochette. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 26 x 30 x 11 cm. Dustbag.

Repor. Nötta kanter.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK