Madeleine Pyk – en samling F769

Kai Ruokonen

(Finland, 1940-2010)
Kai Ruokonen
(Finland, 1940-2010)

KAI RUOKONEN, VÄGGLAMPOR, ett par, 1970-tal.

Messing. Skärmens höjd 14,5 cm. Bredd 14,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Bucklor. Ej funktionstestade.

Utropspris
250 EUR