Arvid Broms

(Finland, 1910-1968)
Arvid Broms
(Finland, 1910-1968)

ARVID BROMS, olja på duk, signerad och daterad -44.

"Kreativ människa/Emmi Jurkka & Ego", 72 x 65 cm.

Färgbortfall. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
880
9 918
918
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (33 bud)
9
1 mar 2020 14:58
880 EUR
8
1 mar 2020 14:58
860 EUR
9
1 mar 2020 14:57
840 EUR
8
1 mar 2020 14:57
820 EUR
9
1 mar 2020 14:56
800 EUR
8
1 mar 2020 14:56
780 EUR
9
1 mar 2020 14:56
760 EUR
8
1 mar 2020 14:56
740 EUR
9
1 mar 2020 14:56
720 EUR
8
1 mar 2020 14:56
700 EUR
8
1 mar 2020 14:29
660 EUR
29 feb 2020 17:05
640 EUR
29 feb 2020 17:05
622 EUR
29 feb 2020 17:05
620 EUR
29 feb 2020 17:05
600 EUR
29 feb 2020 17:05
580 EUR
29 feb 2020 17:05
560 EUR
29 feb 2020 17:04
540 EUR
29 feb 2020 17:04
520 EUR
29 feb 2020 10:22
500 EUR
29 feb 2020 10:22
480 EUR
28 feb 2020 22:36
360 EUR
28 feb 2020 22:33
340 EUR
28 feb 2020 22:33
340 EUR
25 feb 2020 7:46
320 EUR
25 feb 2020 7:46
300 EUR
21 feb 2020 19:57
280 EUR
21 feb 2020 18:06
260 EUR
21 feb 2020 17:42
240 EUR
21 feb 2020 14:31
220 EUR
21 feb 2020 14:31
200 EUR
21 feb 2020 9:40
180 EUR
21 feb 2020 9:19
70 EUR