Arne Jones E1299

Kalervo Palsa

(Finland, 1947-1987)
Kalervo Palsa
(Finland, 1947-1987)

KALERVO PALSA, blandteknik, signerad och daterad -82.

Röda hus, 19.5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
590
6 219
675
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (7 bud)
1 mar 2020 14:34
590 EUR
26 feb 2020 19:55
570 EUR
26 feb 2020 19:55
550 EUR
26 feb 2020 19:55
540 EUR
24 feb 2020 13:27
520 EUR
23 feb 2020 16:00
500 EUR
21 feb 2020 12:41
100 EUR