Arto Pennanen

(Finland, 1943-1989)
Arto Pennanen
(Finland, 1943-1989)

ARTO PENNANEN, olja på pannå, signerad och daterad -71.

Komposition, 99 x 74 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
420
4 427
481
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (5 bud)
1 mar 2020 14:33
420 EUR
27 feb 2020 6:29
400 EUR
22 feb 2020 18:57
170 EUR
22 feb 2020 17:47
130 EUR
22 feb 2020 10:22
120 EUR