Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

GÖRAN AUGUSTSON, akryl, signerad och daterad -96.

"Sylvia", bildstorlek 47.5 x 58 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (14 bud)
1 mar 2020 15:25
500 EUR
1 mar 2020 15:18
480 EUR
8
1 mar 2020 14:20
460 EUR
1 mar 2020 14:20
450 EUR
28 feb 2020 15:34
440 EUR
25 feb 2020 21:10
420 EUR
23 feb 2020 18:19
400 EUR
23 feb 2020 17:20
380 EUR
22 feb 2020 21:26
340 EUR
22 feb 2020 16:10
320 EUR
22 feb 2020 12:00
300 EUR
21 feb 2020 18:10
250 EUR
21 feb 2020 16:39
200 EUR
21 feb 2020 14:51
100 EUR