Ina Colliander

(Finland, 1905-1985)
Ina Colliander
(Finland, 1905-1985)

INA COLLIANDER, träsnitt, signerad och daterad 1959, numrerad t.p.l'a I-V 10 IV 2/10.

Ängel, bildstorlek 67 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
720
8 158
751
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (19 bud)
1 mar 2020 15:13
720 EUR
1 mar 2020 15:13
700 EUR
1 mar 2020 15:13
690 EUR
1 mar 2020 15:12
670 EUR
1 mar 2020 15:12
650 EUR
1 mar 2020 15:11
620 EUR
1 mar 2020 15:11
600 EUR
1 mar 2020 15:11
580 EUR
1 mar 2020 15:11
560 EUR
1 mar 2020 12:06
540 EUR
1 mar 2020 5:14
520 EUR
1 mar 2020 5:13
500 EUR
1 mar 2020 5:13
480 EUR
29 feb 2020 20:50
460 EUR
29 feb 2020 20:50
440 EUR
26 feb 2020 7:35
420 EUR
24 feb 2020 0:11
400 EUR
22 feb 2020 13:14
150 EUR
21 feb 2020 14:35
100 EUR