Alpo Jaakola

(Finland, 1929-1997)
Alpo Jaakola
(Finland, 1929-1997)

ALPO JAAKOLA, olja på duk, signerad och daterad -62.

"Turister", 100 x 85 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 000
34 230
3 120
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (44 bud)
1 mar 2020 14:49
3 000 EUR
1 mar 2020 14:49
3 000 EUR
1 mar 2020 14:48
2 900 EUR
1 mar 2020 14:48
2 800 EUR
1 mar 2020 14:47
2 700 EUR
1 mar 2020 14:47
2 600 EUR
1 mar 2020 14:45
2 500 EUR
1 mar 2020 14:45
2 400 EUR
1 mar 2020 14:45
2 300 EUR
1 mar 2020 14:44
2 200 EUR
1 mar 2020 14:44
2 100 EUR
1 mar 2020 14:43
2 000 EUR
1 mar 2020 14:43
1 950 EUR
1 mar 2020 14:43
1 950 EUR
1 mar 2020 14:43
1 900 EUR
1 mar 2020 14:42
1 850 EUR
1 mar 2020 14:42
1 800 EUR
1 mar 2020 14:42
1 800 EUR
1 mar 2020 14:42
1 750 EUR
1 mar 2020 14:41
1 700 EUR
1 mar 2020 14:41
1 650 EUR
1 mar 2020 14:41
1 650 EUR
1 mar 2020 14:40
1 600 EUR
1 mar 2020 14:40
1 550 EUR
1 mar 2020 14:39
1 500 EUR
1 mar 2020 14:39
1 450 EUR
1 mar 2020 14:38
1 400 EUR
1 mar 2020 14:38
1 350 EUR
1 mar 2020 14:38
1 300 EUR
1 mar 2020 14:38
1 300 EUR
1 mar 2020 14:35
1 250 EUR
1 mar 2020 14:35
1 200 EUR
1 mar 2020 14:35
1 150 EUR
1 mar 2020 14:32
1 060 EUR
1 mar 2020 14:32
1 010 EUR
1 mar 2020 14:30
990 EUR
1 mar 2020 14:30
970 EUR
1 mar 2020 7:12
950 EUR
28 feb 2020 17:41
820 EUR
22 feb 2020 11:45
800 EUR
21 feb 2020 19:56
700 EUR
21 feb 2020 18:03
500 EUR
21 feb 2020 17:39
320 EUR
21 feb 2020 14:30
300 EUR