Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

GÖRAN AUGUSTSON, akryl och blyertspenna på masonit, signerad och daterad 2000.

"Filosofernas planet", 26 x 21.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
390
4 419
407
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (15 bud)
1 mar 2020 15:48
390 EUR
1 mar 2020 15:46
370 EUR
1 mar 2020 15:45
350 EUR
1 mar 2020 15:45
330 EUR
1 mar 2020 15:43
310 EUR
1 mar 2020 15:42
290 EUR
1 mar 2020 15:30
270 EUR
1 mar 2020 13:49
250 EUR
1 mar 2020 13:49
240 EUR
29 feb 2020 23:43
220 EUR
29 feb 2020 23:43
200 EUR
29 feb 2020 16:25
190 EUR
29 feb 2020 11:10
180 EUR
21 feb 2020 14:53
170 EUR
21 feb 2020 12:41
160 EUR