Anita Snellman

(Finland, 1924-2006)
Anita Snellman
(Finland, 1924-2006)

ANITA SNELLMAN, olja på duk, signerad och daterad -64

Stilleben, 54 x 64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 650
18 695
1 721
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (17 bud)
1 mar 2020 14:24
1 650 EUR
1 mar 2020 14:24
1 600 EUR
1 mar 2020 14:23
1 560 EUR
1 mar 2020 14:23
1 510 EUR
1 mar 2020 14:22
1 260 EUR
1 mar 2020 14:22
1 210 EUR
1 mar 2020 14:22
1 070 EUR
1 mar 2020 14:22
1 020 EUR
1 mar 2020 14:21
940 EUR
1 mar 2020 14:21
920 EUR
1 mar 2020 13:34
715 EUR
1 mar 2020 13:34
695 EUR
1 mar 2020 10:47
620 EUR
29 feb 2020 11:53
600 EUR
29 feb 2020 11:53
585 EUR
28 feb 2020 18:34
500 EUR
21 feb 2020 18:01
300 EUR