Reino Hietanen

(Finland, 1932-2014)
Reino Hietanen
(Finland, 1932-2014)

REINO HIETANEN, blandteknik på duk, signerad och daterad 2010.

"Havet", 120 x 50.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 155
13 248
1 209
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
1 mar 2020 15:43
1 155 EUR
1 mar 2020 15:43
1 110 EUR
1 mar 2020 15:43
1 105 EUR
1 mar 2020 15:42
1 055 EUR
1 mar 2020 15:42
1 005 EUR
1 mar 2020 15:42
990 EUR
1 mar 2020 15:42
970 EUR
1 mar 2020 15:42
950 EUR
1 mar 2020 15:42
930 EUR
1 mar 2020 15:41
910 EUR
1 mar 2020 15:41
890 EUR
1 mar 2020 9:13
870 EUR
1 mar 2020 7:04
850 EUR
29 feb 2020 18:07
830 EUR
29 feb 2020 10:33
810 EUR
29 feb 2020 10:33
800 EUR
29 feb 2020 10:32
790 EUR
29 feb 2020 10:32
770 EUR
28 feb 2020 20:45
750 EUR
28 feb 2020 6:41
720 EUR
26 feb 2020 17:22
700 EUR
22 feb 2020 13:38
500 EUR
21 feb 2020 20:10
400 EUR
21 feb 2020 17:47
220 EUR
21 feb 2020 12:41
200 EUR