Fåtöljer, ett par, "London", Oy Paul Boman Ab 1940-tal.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Kul fötter. Bredd 83 cm, sitthöjd ca 40 cm, total höjd 74 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel.

Utropspris
400 EUR