FENDI, väska, "Baguette shoulder bag".

Infärgad klippt fårpäls med Fendilogga, guldfärgat spänne med magnetlås. Löstagbar axelrem. Fodrad med svart lammskinn samt svart tyg. Etikettmärkt "Baguette FENDI MADE IN ITALY". 26 x 14 x 4,5 cm.

I utmärkt vintage skick. Väskan är som ny och visar minimala tecken på användning och slitage. Mindre repor och veck kan vara synliga. Läder och metalldelar kan uppvisa mindre patina genom oxidering.

Utropspris
15 000 SEK