1206743
KITTEL, mässing, 1800-tal.
Kittel, mässing, 1800-tal.
Kittel, mässing, 1800-tal.
Kittel, mässing, 1800-tal.
Kittel, mässing, 1800-tal.

Rundad form. Två hänklar. Diameter 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Utropspris
2 500 SEK