1206764
SKRIN, mässing, 1700-tal.
Skrin, mässing, 1700-tal.
Skrin, mässing, 1700-tal.
Skrin, mässing, 1700-tal.
Skrin, mässing, 1700-tal.
Skrin, mässing, 1700-tal.

Rektangulär med avfasade hörn. Längd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Slutpris
1 101
105
118
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
3 jul 19:09
1 101 SEK
1 jul 17:40
1 001 SEK
1 jul 17:40
1 000 SEK
1 jul 17:39
950 SEK
1 jul 17:39
900 SEK