1206770
LJUSSTAKAR, ett par,empire, tenn, 1800-talets första hälft.
Ljusstakar, ett par,empire,  tenn, 1800-talets första hälft.

Balusterformade skaft, på kvadratisk fot. Höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagade,

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)