1211932
OBLATASK, försilvrad koppar, 1800-tal.
Oblatask, försilvrad koppar, 1800-tal.

Snäckformad. Längd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Utropspris
1 500 SEK