1211933
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, London, 1700-tal.
Ljusstakar, ett par, tenn, london, 1700-tal.

Kolonnformade skaft. Höjd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Bristningar. Nagg.

Slutpris
701
67
75
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 jun 22:32
701 SEK
30 jun 22:32
651 SEK
28 jun 5:25
500 SEK
28 jun 0:24
450 SEK
27 jun 11:10
400 SEK