1211968
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-talets första hälft.
Ljusstakar, ett par, mässing, 1800-talets första hälft.

Balusterformade, på rund fot. Höjd 22 cm.

Lagningar. Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Utropspris
2 000 SEK