1222189
Rörstrand
(Sverige, 1726-)
Stop, ett par, majolika, rörstrand, tidigt 1900-tal.

STOP, ett par, majolika, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Dekor av dryckesscener med tomtar. Höjd 15 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
550
53
59
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
5 jul 16:00
550 SEK
5 jul 15:59
500 SEK
5 jul 15:59
500 SEK
5 jul 15:57
450 SEK
5 jul 15:57
400 SEK