1222248
BLOMKORG, mässing, 1800-tal.
Blomkorg, mässing, 1800-tal.
Blomkorg, mässing, 1800-tal.
Blomkorg, mässing, 1800-tal.

Dekor av bladverk. Hänkel. Höjd 34 cm.

Åldersrelaterat slitage. Instabil. Bucklor. Insidan anlupen. Mindre lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V26

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
1 300
124
139
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
5 jul 13:25
1 300 SEK
5 jul 13:25
1 200 SEK
5 jul 0:17
700 SEK
1 jul 19:25
650 SEK
1 jul 12:20
600 SEK